KONST / Litografier / Färglitografi 15417091
nr 1541 7091
Marianne Lindberg De Geer
(f. 1946), Sverige
"Rabbit Tales" Signerad, numrerad 235/250, Färglitografi, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 53x61 cm
Marianne Lindberg De Geer, svensk konstnär född 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:29:14
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr
2.000 kr
Marianne Lindberg De Geer
Läs mer om Marianne Lindberg De Geer